Co pro Vás v AMBG máme nového...

Pomáháme optikům vybírat ty nejkvalitnější brýlové obruby už více než 30 let. Od založení v roce 1991 jsme ušli pěkný kus cesty a zařadili se mezi největší distributory slunečních a optických brýlí v Česku a na Slovensku. V našem portfoliu už můžete najít více než 30 značek, jako je DIOR, TOM FORD, CELINE, EMILIO PUCCI, KENZO, STELLA MCCARTNEY, ale máme i značky z vlastní produkce VISIBLE, NUMAN, EYE DANCE, RITUAL a další.  Každá obruba nese nějaký příběh a ať už je to příběh nejmenšího detailu, který vzešel ze situace díky rozbitého auta (CELINE) nebo technologického pokroku, kdy na výrobu skel byl využit ricinový olej (STELLA). Toto a více se dozvíte u našich obchodních zástupců.

Aktuální kolekce  vytvořená návrhářkou Mariou Grazia Chiuri je barevná, pohodlná a odráží navíc i aktuální životní styl. 

Letošní kolekce Tom Ford vychází inspirací z dob od 50. do 70. let. Najdeme tam rafinovaný minimalismus a je soustředěný na základní design – samozřejmě za použití prémiových materiálů.

Letošní kolekce je tvořena ze samotných základů značky. Návrhář Hedi Slimane změnil svůj pohled a chce znovu ukázat optimismus a naději prostřednictvím mládí. Styling a restylizace buržoazních kódů to je to, co Celine dříve zastávala a je to i způsob, jakým začal Hedi v tomto módním domě.
 
“Je vždy Pařížanka, ale s novou energií – poslouchá rap nebo hip-hop. “
 

Nový designový tým představil v  Miláně svou kolekci pro léto 2021. Značka zdůrazňuje čistotu a formu myšlenek, které byly původní vizí zakladatele Emilia Pucci. Kolekce je opět zasazena do 60. let, a to v podobě jednobarevných kousků a monochromatických vzhledů. 

Letošní kolekce od Oliveira Baptisty se zaměřuje na recyklovatelný plast a podporu zdvojnásobení populace tygrů (což je ochranná známka Kenzo). Celková kolekce je podtržením vyjednáváním mezi přírodou a populací. 

Celou kolekci A – to – Z vytvářela Stella v průběhu lockdownu.  S ilustracemi jí pomáhali světoznámí artisti – Cindy Sherman (fotografka, režisérka), Jeff Koons (umělec) a George Condo (umělec).  Kolekce vznikla na popud všudypřítomnému rozruchu ohledně udržitelnosti. Kolekce A-to-Z pomohla zvýšit stravitelnost některých těžkých témat. 

DOMÁCÍ ZNAČKY AMBG

Dámská kolekce s nespočtem barevných kombinací, to je značka Visible. Obruby jsou kovové a přizpůsobené pro elegantní a aktivní ženu. 

Sport nebo procházka městem? Tato pánská brýlová kolekce vás nenechá v úzkých. 

Unisex kolekce. Brýlové obruby jsou vyrobeny z acetátu. Jsou plné moderních tvarů a barev pro pohodlné a bezpečné nošení v jakékoliv situaci.

Unisex kolekce v klasickém stylu zaměřená na detaily, které si zamilujete. 

Jsme rádi, že jste navštívili náš virtuální stánek. Pokud Vás zaujala značka, která je na této stránce prezentována a chtěli byste se na ní podívat blíže, tak neváhejte a domluvte si nezávaznou schůzku s našim obchodníkem. Stačí vyplnit formulář, napsat na e-mail nebo zavolat.
E-mail
Telefon
Optinfo